RSS Referencie Referencie Referencie Referencie Referencie

Aktuális kínáljuk ingatlan iroda található a portálon AReality.sk. Szerviz Moja Realitka hoz AReality.sk - a legnagyobb ajánlatot az ingatlan Szlovákiában.

Referencie

Sissa G.  - kúpa 1 izb. byt, Bratislava II

p.Bočeková chcem sa dodatočne ešte poďakovať za vaše  profesionálne realitne služby, za Vašu trpezlivosť a starostlivost ohľadne realitnej agendy. Vaše služby budem propagovať ďalej a odovzdám aj pozitívne referencie. Nie všetci klienti sú ideálni, ale vy viete komunikovat s ľudmi. A to je podstatne. Prajem vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote

  

Alena B. kúpa 3,5 izb. bytu BAII

V tejto chvíli by som Vám chcela ešte raz poďakovať za korektnú spoluprácu a popriať Vám všetko len to najlepšie, pevné zdravie, nech sa Vám darí v práci aj v osobnom živote.

 

  Pavol M. predaj 2G BAII

To ja Vám ďakujem pani Bočeková, spolupráca s Vami bola naozaj skvelá a robíte svoju prácu výborne. Ak v budúcnosti ktokoľvek z môjho okolia bude riešiť reality, na 100% mu odporučím Vás. Dnes je ľudí čo robia svoju prácu svedomito ako šafranu.

 

 Martina D. kúpa 1 izb. bytu BAII

Želám Vám veľa spokojných klientov minimálne tak ako som bola aj ja s Vašimi službami spokojná.

 

Helena K. predaj 1 izb. BAV

Ďakujem Vám za bezproblémový predaj nášho bytu, všetko prebehlo podľa Vašich inštrukcií, kúpna zmluva bola vyvážená pre obidve strany,  všetko ste nám zrozumiteľne vysvetlili za čo Vám ďakujeme.

 

 Martin H. predaj 2 izb. bytu BAV

Ďakujem Vám za naozaj rýchly (2 dni) a bezproblémový predaj nášho bytu, a za to, že ste nás ušetrili starostí a stresu, prepis aj odovzdanie bytu prebehlo k spokojnosti nás aj kupujúcich (tak sa vyjadrili).

 

 Veronika K. kúpa 1 izb. byt BAV

Pani Bočeková, ešte raz by som sa Vám chcela v mene mojom aj v mene mojej dcéry  poďakovať za perfektne odvedenú prácu,

proste za všetko, čo ste pre nás urobila.

Prajem Vám veľa osobných aj pracovných úspechov 

 

 

Lenka L. kúpa 1 izb. BAII

Touto cestou sa Vam chcem velmi srdecne podakovat za vase sluzby a pomoc pri celom procese ziskania vlastneho byvania. Este raz velka vdaka!
Prajem Vam vela zdravia a vela spokojnych klientov :)

 

realitný maklér, reality, byt, dom, nehnuteľnosti, predaj, kúpa bytu, predaj bytu